+420 727 887 336
info@svatbykatezac.cz;

Svatební hry

Svatební kvíz

Novomanželé se k sobě posadí zády tak, aby na sebe nemohli vidět. Zují se a do rukou si vezmou boty: Jednu svou a jednu svého protějšku. Moderátor nebo svěděk poté pokládá otázky, na které se musí dát odpovědět buď „On“ nebo „Ona“. Manželé současně odpovídají zdviháním příslušného obutí, aniž by viděli co odpověděl ten druhý.

Zábava na parketu

Na parketu se uplatní nafukovací balonky, které má k noze přivázaný jeden z páru. Úkolem všech zúčastněných je zneškodnit balonky ostatních. Vítězí pár, kterému zůstane balonek nejdéle.

Další oblíbená taneční hra se neobejde bez ovoce. Každý pár dostane jablko nebo pomeranč a musí jej při tanci udržet co nejdéle mezi čely, a to bez pomoci rukou

Svatební kočár

Hra je určená pro 9 osob, včetně novomanželů a jeden vypravěč.
Ke hře budete potřebovat osm židlí, které budou pomyslně tvořit svatební kočár. Vepředu se na dvě židle vedle sebe posadí hráči, kteří budou hrát roli koně. Za nimi na židli uprostřed bude sedět kočí. Za ním hned svatební pár, který hraje roli královny a krále. Kolem nich sedí ještě 4 hráči, kteří hrají kola vozu.
Úkol?
Vypravěč bude vyprávět jednu pohádku. Když hráči uslyší svou roli v pohádce, musí hned vstát. Jakmile nevstanou, nesplní svou roli, dostanou panáka alkoholu, který musí okamžitě vypít, aby mohla pohádka pokračovat. Tato hra je velmi zábavná pro hráče i všechny přihlížející. Alkohol totiž rychle stoupá do hlavy a role se začnou motat.

Těšit se můžete na spoustu dalších zábavných her.

Zarezervovat termín
FacebookInstagram